VOLEI MASCULIN: 2 - 1 la seturi pentru CVM "Tomis" Constanţa, în returul semifinalei Cupei Confederaţiei Europene, cu Paris Volley. Dacă vom câştiga setul 4, suntem calificaţi!(885)

La Paris, ai noştri au câştigat cu 3 - 2 !

După 75 de minute, în Sala Sporturilor din Constanţa, VCN "Tomis" Constanţa conduce cu 2 - 1, pe adversarii de la Paris Volley!

Dacă voleibaliştii constănţeni câştigă al patrulea set, suntem în finala comăetiţiei numărul doi din Europa: Cupa Confederaţiei!

Dacă acest set este câştigat de către francezi, se joacă pentru victoria constănţenilor (la 3 - 2 la seturi pentru noi), ori pentru... "Setul de Aur", de departajare, în caz că parizienii egalează scorul general la seturi, cîştigând meciul cu 3 - 2, cum am câştigat şi noi la Paris!

În setul patru, în acest moment este: 11 - 11 , în setul al patrulea!...